Ansatte

Kommunikasjon
Administrasjon
ID person
ID dokument
ID-skolen
Ledergruppen
Bilde av Jørgen Aske

Jørgen Aske

Seniorrådgiver
+47 404 32 708
jorgen.aske@nidsenter.no
Bilde av Trygve Aurdal-Vold

Trygve Aurdal-Vold

Seniorrådgiver
+47 971 74 346
trygve.vold@nidsenter.no
brukerbilde

Beate Nyseth Bakken

Dokumentgransker
+47 977 07 509
beate.bakken@nidsenter.no
Bilde av Zybelin Beck

Zybelin Beck

Seksjonsleder ID-person
+47 942 07 177
zybelin.beck@nidsenter.no
Bilde av Wenche Bjørngaard

Wenche Bjørngaard

Kommunikasjonssjef
+47 992 07 727
wenche.bjorngaard@nidsenter.no
Bilde av Liv Toril Bloch

Liv Toril Bloch

Administrasjonssjef
+47 901 09 066
liv.toril.bloch@nidsenter.no
Bilde av Elin Brockstedt

Elin Brockstedt

Arkivansvarlig
+47 451 34 656
elin.brockstedt@nidsenter.no
Bilde av Gerd Jorun Dahl

Gerd Jorun Dahl

Seniorrådgiver i permisjon
+47 908 81 385
gerd.jorun.dahl@nidsenter.no
Bilde av Camilla Dahlin

Camilla Dahlin

Seniorrådgiver i permisjon
+47 473 79 033
camilla.dahlin@nidsenter.no
Bilde av Jerome Faucheux

Jerome Faucheux

Seniorrådgiver/Digital læringsutvikler
+47 970 60 413
Jerome.Faucheux@nidsenter.no
Bilde av Per O. Haddal

Per O. Haddal

Seksjonsleder, dokumentgransker
+47 920 36 020
Per.Haddal@nidsenter.no
Bilde av Bie Holter

Bie Holter

Digital læringsutvikler
+47 977 69 081
bie.holter@nidsenter.no
brukerbilde

Dag Hov

Dokumentgransker
+47 403 09 092
dag.hov@nidsenter.no
Bilde av Hege Jankowsky

Hege Jankowsky

Personalrådgiver HR/HMS
+47 404 08 519
Hege.Mentzoni.Jankowsky@nidsenter.no
Bilde av Alice Ludvigsen

Alice Ludvigsen

Sekretær - resepsjon & sentralbord
+47 404 32 704
alice.ludvigsen@nidsenter.no
Bilde av Janne Moen Lyng

Janne Moen Lyng

Læringsdesigner
+47 404 32 709/+47 905 03 003
janne.moen.lyng@nidsenter.no
Bilde av Anders Løitegård

Anders Løitegård

IKT og sikkerhetsleder
+47 959 88 541
anders.loitegard@nidsenter.no
Bilde av Victoria Sæther Miller

Victoria Sæther Miller

Dokumentgransker i permisjon
+47 473 66 392
victoria.miller@nidsenter.no
Bilde av Tone Opdahl

Tone Opdahl

Seksjonsleder ID-skolen
+47 419 09 716
tone.opdahl@nidsenter.no
Bilde av Vidar Orkelbog

Vidar Orkelbog

IKT-rådgiver
+47 959 88 547
vidar.orkelbog@nidsenter.no
Bilde av Vegard Pettersen

Vegard Pettersen

Seniorrådgiver
+47 980 999 95
Vegard.Pettersen@nidsenter.no
Bilde av Magnus Ridola

Magnus Ridola

Kommunikasjonsrådgiver
+47 917 26 642
magnus.ridola@nidsenter.no
brukerbilde

Yoran Sandanger

Dokumentgransker i permisjon
+47 414 18 958
yoran.sandanger@nidsenter.no
Bilde av Julie Margrethe Slensvik

Julie Margrethe Slensvik

Seniorrådgiver i permisjon
+47 474 75 142
julie.margrethe.slensvik@nidsenter.no
Bilde av Hanne Tannvik Svendsen

Hanne Tannvik Svendsen

Seniorrådgiver i permisjon
+47 957 27 667
hanne.svendsen@nidsenter.no
Bilde av Gunnar Sørensen

Gunnar Sørensen

Oversetter/Kommunikasjonsrådgiver
+47 466 97 458
gunnar.sorensen@nidsenter.no
brukerbilde

Ed van Arragon

Dokumentgransker / Kvalitet
+47 404 32 707
ed.van.arragon@nidsenter.no