Ansatte

ID person
ID dokument
ID-skolen
Ledergruppen
Stab
brukerbilde

Geir Otto Andreassen

Dokumentgransker
+47 47475142
brukerbilde

Iselin Therese Bakken

Dokumentgransker
brukerbilde

Beate Nyseth Bakken

Dokumentgransker
+47 977 07 509
Bilde av Zybelin Beck

Zybelin Beck

Seksjonsleder ID-person
+47 942 07 177
zybelin.beck@nidsenter.no
Bilde av Wenche Bjørngaard

Wenche Bjørngaard

Kommunikasjonsansvarlig
+47 992 07 727
wenche.bjorngaard@nidsenter.no
Bilde av Liv Toril Bloch

Liv Toril Bloch

Administrasjons- og kvalitetsansvarlig
+47 901 09 066
liv.toril.bloch@nidsenter.no
Bilde av Elin Brockstedt

Elin Brockstedt

Arkivansvarlig
+47 451 34 656
elin.brockstedt@nidsenter.no
brukerbilde

Ingeborg Farstad

Dokumentgransker
Bilde av Jerome Faucheux

Jerome Faucheux

Digital læringsutvikler
+47 970 60 413
Jerome.Faucheux@nidsenter.no
brukerbilde

Ida Gladheim

Dokumentgransker
Bilde av Per O. Haddal

Per O. Haddal

Seksjonsleder, dokumentgransker
+47 920 36 020
Per.Haddal@nidsenter.no
brukerbilde

Kjersti Eide Harbitz

Dokumentgransker
+47 907 76 963
brukerbilde

Dag Hov

Dokumentgransker
Bilde av Knut Ivarson Øvregård

Knut Ivarson Øvregård

Seniorrådgiver
+47 474 75 499
Bilde av Hege Jankowsky

Hege Jankowsky

HR- og HMS-ansvarlig
+47 404 08 519
Hege.Mentzoni.Jankowsky@nidsenter.no
Bilde av Anders Løitegård

Anders Løitegård

IKT-ansvarlig og sikkerhetsleder
+47 959 88 541
anders.loitegard@nidsenter.no
brukerbilde

Kristin Moe

Referanseansvarlig
Bilde av Tone Opdahl

Tone Opdahl

Seksjonsleder ID-skolen
+47 419 09 716
tone.opdahl@nidsenter.no
Bilde av Vidar Orkelbog

Vidar Orkelbog

IKT-rådgiver og informasjonssikkerhetsansvarlig
+47 959 88 547
vidar.orkelbog@nidsenter.no
Bilde av Vegard Pettersen

Vegard Pettersen

Seniorrådgiver
+47 980 999 95
Vegard.Pettersen@nidsenter.no
brukerbilde

Magnus Ridola

Kommunikasjonsrådgiver
+47 917 26 642
magnus.ridola@nidsenter.no
Bilde av Silje Stenberg

Silje Stenberg

Prosess- og prosjektleder
+ 47 938 67 510
Silje.stenberg@nidsenter.no
Bilde av Gunnar Sørensen

Gunnar Sørensen

Oversetter/Kommunikasjonsrådgiver
+47 466 97 458
gunnar.sorensen@nidsenter.no
brukerbilde

Ed van Arragon

Dokumentgransker