Employees

Communication
Administration
ID Person
ID Document
ID-School
Management
Bilde av Trygve Aurdal-Vold

Trygve Aurdal-Vold

Senior adviser
+47 971 74 346
trygve.vold@nidsenter.no
brukerbilde

Beate Nyseth Bakken

Document investigator
+47 977 07 509
brukerbilde

Iselin Therese Bakken

Document investigator
Bilde av Zybelin Beck

Zybelin Beck

Head of ID Person Department
+47 942 07 177
zybelin.beck@nidsenter.no
Bilde av Wenche Bjørngaard

Wenche Bjørngaard

Head of Communication
+47 992 07 727
wenche.bjorngaard@nidsenter.no
Bilde av Liv Toril Bloch

Liv Toril Bloch

Head of Administration
+47 901 09 066
liv.toril.bloch@nidsenter.no
Bilde av Elin Brockstedt

Elin Brockstedt

Archive manager
+47 451 34 656
elin.brockstedt@nidsenter.no
Bilde av Jerome Faucheux

Jerome Faucheux

Senior adviser/educational digital developer
+47 970 60 413
Jerome.Faucheux@nidsenter.no
brukerbilde

Ida Gladheim

Document analyst
Bilde av Per O. Haddal

Per O. Haddal

Head of ID Document Department
+47 920 36 020
Per.Haddal@nidsenter.no
brukerbilde

Kjersti Eide Harbitz

Specialist Document Examiner
+47 907 76 963
Bilde av Bie Holter

Bie Holter

Educational digital developer
+47 977 69 081
bie.holter@nidsenter.no
brukerbilde

Dag Hov

Document investigator
Bilde av Hege Jankowsky

Hege Jankowsky

Personnel Adviser - HR/Health & Safety
+47 404 08 519
Hege.Mentzoni.Jankowsky@nidsenter.no
Bilde av Janne Moen Lyng

Janne Moen Lyng

Training adviser
+47 404 32 709/+47 905 03 003
janne.moen.lyng@nidsenter.no
Bilde av Anders Løitegård

Anders Løitegård

Senior adviser ICT
+47 959 88 541
anders.loitegard@nidsenter.no
brukerbilde

Kristin Moe

Reference collection administrator
Bilde av Andreas Nilsen

Andreas Nilsen

Graphic designer trainee
97953444
Andreas.Klofta.Nilsen@nidsenter.no
Bilde av Tone Opdahl

Tone Opdahl

Head of ID School Department
+47 419 09 716
tone.opdahl@nidsenter.no
Bilde av Vegard Pettersen

Vegard Pettersen

Senior adviser
+47 980 999 95
Bilde av Magnus Ridola

Magnus Ridola

Communication advisor
+47 917 26 642
magnus.ridola@nidsenter.no
brukerbilde

Yoran Sandanger

Document investigator
+47 414 18 958
yoran.sandanger@nidsenter.no
brukerbilde

Giuliana Schwendener

+47 404 06 406
Bilde av Gunnar Sørensen

Gunnar Sørensen

Communication adviser and translator
+47 466 97 458
gunnar.sorensen@nidsenter.no
brukerbilde

Ed van Arragon

Document investigator / Quality